SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

O nas

dom na twoich zasadach

inteligentnie

inteligentne

Zdalny podgląd i sterowanie urządzeniami w mieszkaniu, domu lub SmartBudynku to standard na miarę XXI wieku. Inteligentne instalacje zdejmują Ci stres z głowy i dbają o twoje bezpieczeństwo.

oszczędnie

oszczędnie

Nie tylko wygoda I bezpieczeństwo a także oszczedności. Dzięki smart instalacjom i urządzeniom kontrola wydatków na media staje sie dużo prostsza ze wzgledu na dane pomiarowe które umożliwiają wyciąganie wniosków i dokonanie optymalizacji.

nowocześnie

nowocześnie

Automatycznie załączane oświetlenie, które wyłączy się gdy go nie potrzebujemy, informacja o nie zamkniętym oknie lub drzwiach na naszym smartfonie. To tylko kilka przykładów które wpisują się w trend nowoczesności zwiększając nasz komfort i oszczędzając energie.

Smart Budynek to polskie przedsiębiorstwo które pomoże Ci zbudować lub rozwinąć twój system smart instalacji w domu, mieszkaniu lub budynku. Nasze produkty wysyłane są z naszego własnego magazynu. Pasja oraz wiedza którą zdobyliśmy realizując wiele projektów komercyjnych przy pomocy przemysłowych systemów i sterowników dedykowanych do dużych biur lub obiektów użyteczności publicznej pozwala nam płynnie poruszać się w tematyce smart urządzeń i wybierać z rynku producentów którzy posiadają w swojej ofercie dobrej jakości urządzenia i cały czas rozwijają je aby kreować nowe trendy zamiast za nimi podążać.

nasza misja

Nasza firma jest głęboko zaangażowana w dostarczanie wysokiej jakości usług w obszarze smarthome. Dzięki pełnemu profesjonalizmowi, nie tylko sprzedajemy i świadczymy usługi, ale także kładziemy duży nacisk na budowanie trwałych relacji z naszymi klientami. Podchodzimy w kreatywny sposób do wszystkich zadań, dążąc do tego, aby każdy projekt i serwis kończył się pełnym zadowoleniem klienta. Dla nas, innowacyjność jest kluczem do efektywnego rozwiązywania wyzwań dzisiejszego świata.

wizja firmy

Dążymy do osiągnięcia pozycji lidera rynku smarthome, aspirując do bycia najbardziej rozpoznawalną marką w tej branży. Nasza wizja przewiduje firmę, która przekracza oczekiwania klientów dzięki niezrównanej jakości usług i innowacjom. Chcemy, by nasza marka była synonimem zaufania, ekspertyzy i przodownictwa w technologiach smarthome, stając się pierwszym wyborem dla klientów na całym świecie.

Jan Mazurkiewicz

podpis
Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 1005 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Zgodne z opisem. Gniazdo współpracuje z przenośną klimatyzacją z pompą ciepła. Wszystko bez zarzutów, na pewno jeszcze kupię do grzejnika .Polecam
2024-06-27
...
pixel